صفحه اصلی درباره شرکت محصولات و نرم افزارها طرح های توسعه اخبار و رویدادها مقالات علمی صفحات ویژه آموزش و راهنمایی تماس با ما
AWT IMAGE رخدادهای مرتبط AWT IMAGE خدمتی جدید از یکتاوب: SSL رایگان برای همه سایت ها صفحه مناسب چاپ ارسال به دوستان خروجی RSS این بخش
AWT IMAGE

با توجه به اهمیت روز افزون استفاده از رمزنگاری برای تبادل اطلاعات با سایت ها، امکان استفاده از لایه امنیتی (SSL یا همان HTTPS) برای همه سایت های روی سرور های اصلی یکتاوب فراهم شد. لطفا پایگاه خود را با نشانی https بررسی نمایید تا در دسترسی مشکلی نداشته باشید. بعد از بررسی دقیق همه پایگاه ها، استفاده از https برای دسترسی به سایت اجباری خواهد شد. سایت های زیر را برای نمونه مشاهده کنید.

https://rehabilitationj.uswr.ac.ir

https://rbmb.net/

چرا ssl مهم است؟

1- همه اطلاعات تبادل شده با سایت (از جمله رمزهای عبور) رمزنگاری می شوند و کسی نمی تواند آنها را سرقت کند.

2- موتورهای جستجو سایت های دارای ssl را در رتبه بهتری قرار می دهند و برخی از آنها هم برای سایت های فاقد ssl هشدار امنیتی نمایش می دهند.

3- اکثر مرورگرها کنار نشانی های فاقد ssl در نوار آدرس اخطار قرمز نمایش می دهند. تصویر زیر را ببینید:

AWT IMAGE

اگر سایت شما روی سرور یکتاوب نیست می توانید برای خرید ssl (با هزینه ای بیش از یک میلیون ریال در سال) اقدام کنید. یکتاوب امکان نصب ssl روی سایت های نصب شده روی سرورهای کارفرما را نیز پشتیبانی می کند. نمونه سایت زیر را ببینید:

https://ibj.pasteur.ac.ir/


دقت کنید: در برخی پایگاه ها که از اطلاعات خارجی درج شده در سایت (مثل enamad) استفاده می کنند، امکان مشاهده اخطار زرد در مشاهده با ssl وجود دارد.

رفع اشکال: در صورتی که مشکلی در مشاهده سایت خود با https داشتید از طریق دکمه پشتیبانی بالای بخش مدیریت اطلاع دهید.

AWT IMAGE

AWT IMAGE
تمام حقوق برای شرکت یکتاوب افزار شرق محفوظ است به روز رسانی: ۱۳۹۵/۱۱/۲۷