AWT IMAGE

کارگاه‌های آموزشی و اجرایی نشریات یکتاوب

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۱/۲۶ | 

نرم‌افزار هوشمند یکتاوب، پیشرفته‌ترین ابزار موجود برای مدیریت نشریات در کشور است. همین پیشرفتگی و امکانات زیاد موجب شده تا پیچیدگی نرم‌افزار نیز افزایش یابد. برای رفع این مساله، دو موضوع در دستور کار بخش اجرایی شرکت قرار گرفته است:

  1. ساده‌سازی نرم‌افزار از نظر کاربری
  2. آموزش همه‌جانبه کاربران در قالب کارگاه‌های آموزشی فعال و کارآمد

بخش اول از بهمن ۱۳۹۵ با تغییرات در ظاهر و گرافیک سایت آغاز شده است و در ادامه کلیه فرآیندهای ممکن و لازم برای اداره نشریات پژوهشی در نرم‌افزار تعریف می‌شود تا بسیاری از فرآیندها خودکار شده یا به حداقل اقدام از طرف کاربر نیاز داشته باشد.

برای اجرای بخش دوم نیز هزینه کارگاه‌های اجرایی شرکت کاهش یافته و همچنین کارگاه آموزش جامع نرم‌افزار به صورت رایگان به آن اضافه شده است. فرآیند اجرایی نشریات پژوهشی از دو بخش گردش مقالات و آماده‌سازی مقالات منتخب برای انتشار تشکیل می‌شود. کارگاه‌های آموزشی یکتاوب علاوه بر دو بخش فوق، آموزش افراد متخصص و ارشد هر نشریه شامل سردبیر؛ دبیران تخصصی؛ مدیر اجرایی؛ و داوران را که فعالیت صحیح و کارآمد هر نشریه به وجود این افراد و مهم‌تر از آن، آگاهی ایشان نسبت به مسئولیت‌ها وابسته است، دربرمی‌گیرد.


جدول هزینه و مدت دوره آموزشی کارکنان اجرایی و تخصصی نشریات پژوهشی

ردیف

شرح کارگاه

هزینه دوره

۱

آموزش جامع نرم‌افزار (یک روز؛ ۶ تا ۸ ساعت)

رایگان

۲

نمایه‌سازی (یک روز؛ ۳ تا ۴ ساعت)

۱۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال

۳

اخلاق نگارش و نشر (یک روز؛ ۳ تا ۴ ساعت)

۸.۰۰۰.۰۰۰ ریال

۴

آموزش ویراستار ارشد مقاله (یک روز؛ ۴ تا ۶ ساعت)

۷.۰۰۰.۰۰۰ ریال

۵

داوری تخصصی (یک روز؛ ۲ تا ۳ ساعت)

۵.۰۰۰.۰۰۰ ریال


نحوه هماهنگی برای اجرای کارگاه‌ها

دانشگاه‌ها، پژوهشگاه‌ها، انتشارات و حتی نشریات منفردی که از نرم‌افزار مدیریت الکترونیک نشریات یکتاوب استفاده می‌کنند می‌توانند با تکمیل فرم درج شده در پایگاه وب شرکت برای برگزاری کارگاه‌های مورد نظر درخواست دهند:

برای تکمیل فرم درخواست کارگاه آموزشی، اینجا را کلیک کنید

برای کسب اطلاعات بیشتر و هماهنگی می‌توانید با دپارتمان اجرایی یکتاوب (۶۶۱۷۷۱۶۸ و ۶۶۱۷۷۱۸۰) نیز تماس بگیرید. امکان برگزاری رایگان کارگاه در شهرستان برای دانشگاه هایی که بیش از ۵ سامانه یکتاوب را به صورت فعال در اختیار دارند فراهم است و برای تعداد کمتر کارگاه ها در تهران و تا حد امکان به صورت تجمیعی برگزار خواهد شد.