صفحه اصلی درباره شرکت محصولات و نرم افزارها طرح های توسعه اخبار و رویدادها مقالات علمی صفحات ویژه آموزش و راهنمایی تماس با ما
AWT IMAGE رخدادهای مرتبط AWT IMAGE بهبود رتبه ی پایگاه اینترنتی دانشگاه صنعتی اصفهان در وبومتریک جهانی صفحه مناسب چاپ ارسال به دوستان خروجی RSS این بخش
AWT IMAGE
به گفته ی مدیر مرکز فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی اصفهان، جایگاه وب دانشگاه صنعتی اصفهان در آخرین ارزیابی و رده بندی جهانی (وبومتریک) در جولای 2013 با میزان چشمگیری بهبود یافته است.
دکتر مسعود رضا هاشمی گفت: در این رده بندی دانشگاه صنعتی اصفهان با کسب رتبه ی 857 جهانی، ضمن کسب رتبه ی نخست در میان دانشگاه های صنعتی کشور، رتبه ی دوم دانشگاه های وزارت علوم تحقیقات و فناوری و رتبه ی سوم در میان دانشگاه های کشور را به خود اختصاص داده است.
وی جایگاه بالای تولیدات علمی دانشگاه و نیز مراجعات به آنها در سطح جهانی، اهتمام اعضای هیأت علمی دانشگاه به تهیه و توسعه ی پایگاه های خود و قرار دادن اطلاعات آموزشی و پژوهشی در این سایت ها، ایجاد وب سایت برای دانشکده‌ها و دیگر مراکز دانشگاه و همکاری بخش های مختلف این دانشگاه در بروز رسانی پایگاهها را از جمله دلایل کسب این رتبه عنوان کرد.
یادآوری می شود که تعدادی از مجلات پژوهشی دانشگاه صنعتی اصفهان از سامانه ی مدیریت الکترونیک نشریات یکتاوب بهره مندند. مقالات این مجلات در پایگاه گوگل اسکالر نمایه شده است.
AWT IMAGE
تمام حقوق برای شرکت یکتاوب افزار شرق محفوظ است به روز رسانی: ۱۳۹۵/۱۱/۲۷