مدیریت اسناد و فایل‌ها

جستجو در اسناد:

فرم ها، قراردادها و اسناد فنی
:: اسناد سرور و نصب و راه اندازی برنامه [10]
:: اسناد دامنه [1]
:: اسناد طرح بهسایت و تغییرات گرافیکی [4]
:: هزینه ها، فرم ها و اسناد قرارداد [34]

برای شروع همکاری با شرکت يکتاوب می توانيد جدول محصولات شرکت را ببينيد و مشخصات، خصوصيات و هزينه های نرم افزار مورد نظر خود را بررسی نماييد. به طور معمول راه‌اندازی يک پايگاه علمی يک بخشی با ثبت Domain، اختصاص فضا و پشتيبانی و آموزش يکساله، بيست و پنج تا پنجاه ميليون ريال هزينه خواهد داشت. پشتيبانی نيز با هزينه‌ای حدود بيست درصد قيمت روز نرم افزار، قابل انتخاب خواهد بود. (برای نرم افزارهای پيچيده تر يا پايگاه های سازمانی بزرگ هزينه ها بيشتر خواهند بود. جدول محصولات را ببينيد و بخش "روش خرید" را بررسی کنید.)

:: مشخصات و راهنمای فنی برنامه [3]
:: اطلاعات مربوط به تهیه سی دی همایش [3]
:: معرفی مدیران پایگاه [2]

برای افزایش امنیت پایگاه و امکان رهگیری اقدامات انجام شده به دست هر یک از کاربران، بهتر است چند نفر به طور همزمان با یک نام کاربری به بخش مدیریت پایگاه وارد نشوند. در عوض می‌توان برای مدیران همکار یا مدیران جدید، دسترسی مدیریتی فراهم کرد. روش های مختلفی برای این کار وجود دارد.

به طور خلاصه یا باید مدیران تایید شده فعلی (با ایمیل تایید و ثبت شده) ایمیل یا نام کاربری فرد جدید را برای شرکت ارسال کنند، یا افراد جدید در قالب فرم معرفی مدیر به شرکت معرفی شوند. تمام اطلاعات باید به صورت ایمیل به yektaweb@gmail.com ارسال شوند.

توجه: اگر ایمیل شما در حال حاضر به شرکت معرفی شده است نیازی به تکمیل فرم نیست و فقط اطلاعات مدیر جدید را با ایمیل معتبر خود برای ما ارسال کنید. اگر هم می خواهید به کاربر جدیدی دسترسی مدیریتی داده شود فقط نام کاربری اش را به همراه نشانی پایگاه مورد نظر ارسال کنید.